Plyšové hračky Webkinz, Vstup do hry

Nejlepší hračky

Plyšová hračka Wooly Mammoth

Plyšová hračka Chlupatý mamut - Poslední kusy!

Plyšová hračka Zlatý lev Tamarin

Plyšová hračka Zlatý lev Tamarin - Poslední kusy!

Sport Painting Toys Books

navigace:

Další informace o Webkinz

Co je vlastně "zvířátko Webkinz“?

Zvířátka Webkinz jsou velmi mimořádná plyšová stvoření. Každý plyšák Webkinz má svůj jedinečný speciální 8místný tajný kód, díky kterému se může jeho majitel připojit do světa na webových stránkách www.webkinz.com a získat zde virtuální verzi svého mazlíčka. Pomocí speciálního kódu jako klíče se děti mohou stát hráči ve virtuálním světě Webkinz bez uvedení osobních údajů, jako jsou e-mailová adresa, jméno nebo telefonní číslo.

Po registraci se každý hráč přihlášený ve světě Webkinz stává zodpovědným za péči, krmení a výcvik svého zvířátka. Děti mají možnost sbírat speciální bodové odměny, které se nazývají Kinzcash, za účast ve hrách a za správné odpovědi na tematické otázky. Hry a soutěže jsou přizpůsobené různým věkovým skupinám. Na webových stránkách se neustále aktualizují a doplňují nové aktivity a úkoly.

O Plyšových hračkách Webkinz

  • K dostání jsou dvě hlavní skupiny plyšových zvířátek. Do skupiny největších hraček patří plyšáci Webkinz o velikosti kolem 22 cm a do skupiny menších hraček, kterým se říká Lil’Kinz mazlíčci, se řadí o něco menší zvířátka o velikosti od 13 do 16,5 cm.
  • Většina hraček je k dostání v obou velikostech, jak ve Webkinz, tak v Lil’Kinz, ale některé z nich jsou k dostání pouze v jedné ze dvou velikostí.
  • Pokud jde o péči o vašeho mazlíčka na Internetu, není žádný rozdíl v tom, jestli je velký, nebo malý.
  • Mazlíčci se mohou v on-line světě pohybovat různými způsoby. Například orel může létat, ryba klaun plavat a suchozemská zvířata mohou skákat, klouzat nebo chodit, v závislosti na tom, jak se pohybuje ten nebo jiný druh.

Odpovědi na otázky

 

plyšové hračky, prodej plysovych hracek, Webkinz Toys v Praze, plysove hracky Praha, hracky v praze, Plush Toys Webkinz  plyšové hračky, prodej plysovych hracek, Webkinz Toys v Praze, plysove hracky Praha, hracky v praze, Plush Toys Webkinz  plyšové hračky, prodej plysovych hracek, Webkinz Toys v Praze, plysove hracky Praha, hracky v praze, Plush Toys Webkinz  plyšové hračky, prodej plysovych hracek, Webkinz Toys v Praze, plysove hracky Praha, hracky v praze, Plush Toys Webkinz  Plyšové hračky Webkinz  Plyšové hračky Webkinz

Plyšové hračky Webkinz!

Kde nakupovat

Hračky můžete objednat e-mailem nebo telefonicky

Poštovné a balné

ShippingZboží zasíláme Českou poštou (jako balík do ruky) s dodáním do 24-48 hodin.

více »

Kontaktujte nás

www.Webkinz.cz
Studeněves 158
273 79 Studeněves
Czech Republic
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: +420 774719996
Webkinz in Czech Republic 2012. © Webkinz™ 2005-2012, ™ GANZ ALL RIGHTS RESERVED Webkinz.com